Drukuj
Dane pochodzą z serwisu ogłoszeniowego www.anonsdebicki.pl

Opieka dla Pani Johanny (stan psychiczny zachowany)
Cena: 0.00 PLN
Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę
Lokalizacja: Polska -> woj. Podkarpackie ->  Szczecin -> ul. Wielka Odrzańska 28 a
Data dodania: 2018-01-09 r.
Data ważności: 2018-02-08 r.
Opis:
Imię: Johanna
Adres: Hübingen/Niemcy/ od zaraz na 2 msc/1200-1300 euro w zależności od poziomu języka/prawo jazdy/osoba niepaląca/ lubiąca zwierzęta.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 81 lat Wzrost: 156 cm Waga: 69 kg
Podopieczna porusza się przy asekuracji, stan psychiczny jest zachowany. Z toalety korzysta z pomocą ale kontroluje czynności fizjologiczne. Przebyła wylew, jest osłabiona, ma także nadciśnienie i problemy ze strony układu sercowo-naczyniowego, stwierdzono u niej Parkinsona. Podopieczna lubi czytać, śpiewać, oglądać TV i przebywać na świeżym powietrzu.
Obowiązki:
Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia i nocy, pomaga w czynnościach pielęgnacyjnych, pomaga przy ubieraniu, rozbieraniu, pomaga w terapii, wychodzi na spacer z podopieczną i prowadzi gospodarstwo domowe (tylko gotowanie i utrzymanie porządku w domu – bez prania, prasowania). Zakupy wykonuje rodzina.
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym (w pozostałych mieszkaniach najbliżsi podopiecznej, którzy chętnie pomagają). Dla opiekunki przewidziano osobny pokój oraz dostęp do Internetu + umowa, pomoc koordynatora, wyżywienie, transport

Dane kontaktowe
E-mail: barbara.karwowska@pmh.info.pl
Telefon: +48 731 898 300
Drukuj