Drukuj
Dane pochodzą z serwisu ogłoszeniowego www.anonsdebicki.pl

Dietetyka Rzeszów
Cena: 840.00 PLN
Rodzaj ogłoszenia: Usługi
Lokalizacja: Polska -> woj. Podkarpackie ->  Rzeszów -> ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 31
Data dodania: 2017-10-27 r.
Data ważności: 2018-01-25 r.
Opis:
Kursy dietetyki w Rzeszowie
1) Kurs dietetyki podstawowy – I stopień szkolenia z dietetyki
Kurs dietetyki podstawowy – szkolenie zawierające zajęcia praktyczne i teoretyczne z dietetyki. W ramach kursu uczestnicy szkolenia mają możliwość zdobycia wiedzy z dietetyki oraz nabycia umiejętności: korzystania z norm i tabel żywieniowych oraz układania jadłospisów. Absolwenci szkolenia mają możliwość kontynuacja nauki na kursie zaawansowanym dietetyki. Po szkoleniu wszyscy słuchacze otrzymują zaświadczenie MEN oraz wewnętrzne Akademii Dietetyki.
Cena: 840 zł (brutto)
2) Kurs dietetyki zaawansowany – II stopień szkolenia z dietetyki
Kurs dietetyki zaawansowany – 60 godzinne szkolenie realizowane po kursie podstawowym dietetyki. Uczestnicy kursu mają możliwość zdobycia zaawansowanej wiedzy z różnych dyscyplin dietetyki m.in. dietetyki sportowej, psychodietetyki, dietoprofilaktyki zawierającej elementy dietetyki klinicznej. Szkolenie kończy się egzaminem po którym kursant otrzymuje dyplom z oceną po kursie.
Cena: 840 zł (brutto)
O Akademii Dietetyki
Akademia Dietetyki jest placówką oświatową działającą na rynku szkoleń od wielu lat. Wysoka jakość kursów została potwierdzona przyznaniem Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty. Jako instytucja szkoleniowa Akademia Dietetyki posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu kursów stacjonarnych i online (na nowoczesnej platformie edukacyjnej). Akademia Dietetyka jest liderem w obszarze szkoleń z dietetyki - w ramach swojej działalności ma uprawnienia do wydawania zaświadczeń ministerstwa Edukacji Narodowej oraz dyplomów. Wszystkie te dokumenty są ważne w Polsce i całej Unii Europejskiej)
Zawsze aktualne terminy kursów dietetyki w Rzeszowie tutaj:
http://www.akademiadietetyki.pl/rzeszow/
Akademia Dietetyki
35-001 Rzeszów aleja Józefa Piłsudskiego 31
tel. 17 783 71 67
mail: biuro@akademiadietetyki.pl

Dane kontaktowe
E-mail: wystawiacz@onet.pl
Telefon: 17 783 71 67
Drukuj