Dębica ogłoszeniaDodaj ogłoszenie Kontakt Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie
 Kategorie
AGD RTV (2)
Dla domu (16)
Firmy (1)
Komputery (0)
Matrymonialne (0)
Motoryzacja (6)
Nauka (10)
Nieruchomości (3)
Odzież i obuwie (0)
Praca (11)
Rożne (14)
Sport (8)
Telefony, nawigacje (0)
Usługi (22)
 Aktualności

Brak aktualności.
 Newsletter
Podaj adres e-mail:

Zapisując sie do newsletter-a akceptuję regulamin serwisu.
 Wyszukiwarka
 Szukaj słów:
 Miejscowość:
 Kategoria:
 Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od:
do:
 Statystyki
 Liczba ogłoszeń:  93
 Oczekujące:  1

 Linki
  Doradca techniczno - handlowy Dębica i okolice

 Cena:
 Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę
 Lokalizacja:
Polska Podkarpackie  39-200 Dębica  ul. Ul. Rzeszowska 110 b

 Dodano: 2019-01-03
 Ogłoszenie ważne do: 2019-01-17
 Opis:
Jeżeli posiadasz predyspozycje handlowe, cenisz sobie samodzielną, pełną wyzwań pracę, chcesz aby Twoje zarobki były uzależnione od zaangażowania? Czytaj dalej i koniecznie złóż swoją aplikację.

Działamy w segmencie premium, jako partner handlowy Oknoplast jednego z wiodących producentów okien, drzwi i rolet zewnętrznych. Naszymi klientami są ludzie zdecydowani, ceniący wysoką jakość produktów, usług oraz obsługi sprzedażowej.

Kogo poszukujemy?

Doradcy techniczno-handlowego w branży stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Dębica

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?
• kompleksowa samodzielna obsługa klientów w salonie sprzedaży
• pozyskiwanie klienta w miejscu inwestycji (sprzedaż aktywna)
• pomiary na budowie
• profesjonalne doradztwo
• dbanie o wizerunek firmy

Czego oczekujemy od Ciebie?
Im bardziej jesteś uparty w dążeniu do zamierzonego celu tym bardziej Ciebie chcemy.
• mile widziane doświadczenie w branży stolarki otworowej (okna, drzwi, bramy), nie jest to warunek konieczny
• wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
• predyspozycje handlowe
• zmysł techniczny
• gotowość do odbywania szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
• gotowość do pracy w nienormowanym czasie
• samodzielność
• umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
• odpowiedzialność i rzetelność
• wysoka kultura osobista
• prawo jazdy kat. B

Co możemy Tobie zaoferować?
• pracę w nieustannie rozwijającej się firmie
• szkolenia produktowe oraz handlowe, podnoszenia kwalifikacji
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników, podstawa + prowizja od sprzedaży
• kompleksowe wsparcie
• samochód, telefon, laptop

Aby złożyć aplikację wyślij e-maila zawierającego CV oraz list motywacyjny z opisem dlaczego jesteś lub chcesz zostać handlowcem
oknoplast@oknaprim.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez FUH PRIM Anna Białaszczyk, ul. Rzeszowska 110 B, 39-200 Dębica w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych
Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:
1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest FUH PRIM Anna Białaszczyk, ul. Rzeszowska 110 B, 39-200 Dębica
2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: FUH PRIM Anna Białaszczyk, ul. Rzeszowska 110 B, 39-200 Dębica
3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników FUH PRIM Anna Białaszczyk, ul. Rzeszowska 110 B, 39-200 Dębica na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii;
5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.12.2019 r.
6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez FUH PRIM Anna Białaszczyk, ul. Rzeszowska 110 B, 39-200 Dębica Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.
8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.