Dębica ogłoszeniaDodaj ogłoszenie Kontakt Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie
 Kategorie
AGD RTV (2)
Dla domu (16)
Firmy (1)
Komputery (0)
Matrymonialne (0)
Motoryzacja (6)
Nauka (10)
Nieruchomości (3)
Odzież i obuwie (0)
Praca (11)
Rożne (14)
Sport (8)
Telefony, nawigacje (0)
Usługi (22)
 Aktualności

Brak aktualności.
 Newsletter
Podaj adres e-mail:

Zapisując sie do newsletter-a akceptuję regulamin serwisu.
 Wyszukiwarka
 Szukaj słów:
 Miejscowość:
 Kategoria:
 Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od:
do:
 Statystyki
 Liczba ogłoszeń:  93
 Oczekujące:  1

 Linki
  Projekt Manager Werbeo praca stacjonarna w Przemyślu

 Cena:
 Rodzaj ogłoszenia: Dam
 Lokalizacja:
Polska Podkarpackie  Przemyśl  ul. Przemyśl

 Dodano: 2019-03-12
 Ogłoszenie ważne do: 2019-03-26
 Opis:
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Projekt Manager Werbeo
praca stacjonarna w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:
• zarządzanie projektem portalu pracy dla osób z niepełnosprawnością Werbeo.pl,
• kierowanie 4 os. grupą pracowników niepełnosprawnych,
• budowanie zespołu osób z niepełnosprawnością ze schorzeniami szczególnymi do pracy w zespole Werbeo.pl,
• wdrażanie nowych pracowników do projektu,
• analiza dotychczasowych procedur projektu oraz ich aktualizacje,
• pozyskiwanie osób niepełnosprawnych do rejestracji w Werbeo.pl. (współpraca z uczelniami, stowarzyszenia, fundacjami i innymi środowiskami, skupiającymi ON) - mile widziana kreatywność,
• pozyskiwanie firm, które chcą zamieszczać ogłoszenia na portalu Werbeo.pl - w początkowej fazie pakiet Werbeo Start - mile widziana kreatywność,
• prowadzenie działu redakcyjnego Werbeo,
• rozliczenia ww. grupy pracowników z efektów ich pracy,
• przygotowywanie ofert handlowych, papeterii,
• podnoszenie jakości świadczonych usług (szkolenie pracowników w projekcie) + rozmowy dyscyplinujące,
• raportowanie o postępach w projekcie,
• rozwój projektu - możliwość pozyskiwania funduszy, współpraca z innymi podmiotami, zwiększająca rozpoznawalność marki oraz jej wiarygodność (Werbeo)
• budowanie relacji z klientami,
• odpowiedzialność za ponoszone koszty Werbeo.pl oraz odpowiedzialność za sprzedaż w projekcie.
Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze klienta,
• zdolności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
• samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy,

Oferujemy:
• start’upową atmosferę – płaska struktura zatrudnienia, niekorporacyjne środowisko,
• zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
• szkolenia wewnętrzne oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych,
• świetne warunki pracy– dogodna lokalizacja i komfortowe miejsce pracy,
• interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

lPełna treść ogłoszenia: https://www.obpon.pl/article/200322/show.html